Povezane vesti
Direktor CIA: Saudijska vlada i zvaničnici nisu finansijski pomagali Al Kaidu
Kurir 01.05.2016
Brenan je rekao da je Komisija za napada 9. septembra sledila i te preliminarne informacije na 28 strana i donela veoma jasan sud da nema podataka koji ukazuju da su saudijska vlada kao institucija ili saudijski zvaničnici pojedinačno finansijski… »
Šef CIA otvoreno: Moguća veza Saudijske Arabije sa napadačima 11. septembra
Pravda 01.05.2016
VAŠINGTON - Direktor Centralne obaveštajne agencije (CIA) Džon Brenan izjavio je danas da poverljivi deo izveštaja od 28 strana Komisije o napadima u SAD 11. septembra 2001. godine, sadrže informacije o mogućim vezama Saudijske Arabije s napadačima, koje… »
CIA o vezama Saudijske Arabija i napada 11. septembra
RTS 01.05.2016
Direktor Centralne obaveštajne agencije Džon Brenan rekao je da poverljivi deo izveštaja od 28 strana Komisije o napadima u SAD 11. septembra 2001. godine, sadrže informacije o mogućim vezama Saudijske Arabije s napadačima, koje nisu u to vreme bile… »
Vesti dana »

Protesti u Srbiji: Skup podrške uhapšenima u Novom Sadu, u toku saslušanja
NIN pre 26 minutajoš 14 povezanih

Uživo Tramp je zadao neviđeni udarac Zelenskom! Haos pred sastanak veka, ceo svet na nogama: Evropljani u panici, Putin likuje (foto, video)
Blic pre 16 minutajoš 60 povezanih

Promenljivo oblačno, popodne razvedravanje, temperatura do 29 stepeni
Glas Zaječara pre 1 satjoš 24 povezane