Povezane vesti

Đilas: Učinili smo sve, očekujem da nam FIBA sad skine suspenziju

Đilas: Učinili smo sve, očekujem da nam FIBA sad skine suspenziju

Večernje novosti 05.05.2016
Promenilo se to da smo mi kao Savez odlučili da suspendujemo sve klubove koji odluče da igraju Evrokup, bez obzira šta mi mislimo o tome. Mi smo tu da sprovedemo ono što FIBA odluči, kaže Dragan Đilas. PRODAJA ulaznica za kvalifikacioni olimpijski… »
"Pobeda u Beogradu, pa medalja u Riju"

"Pobeda u Beogradu, pa medalja u Riju"

Mondo 05.05.2016
U subotu počinje prodaja kompleta ulaznica za olimpijski kvalifikacioni turnir u Beogradu, po ceni od 2.000 do 10.200 dinara. Promocija kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre, koji će se od 4. do 9. jula igrati u Kombank areni, održana je u… »
"Žao mi je, ali neminovna suspenzija Partizana"

"Žao mi je, ali neminovna suspenzija Partizana"

Vesti online 05.05.2016
FIBA i Evrolige se nisu dogovorili, a kako stoje stavri, rat će se samo produbiti. Između dva vatre nalaze se nacionalni savezi, koji moraju da slušaju šta FIBA kaže. Predsednik KSS-a Dragan Đilas kaže da poštuje stav Partizana da igra u Evrokupu… »
Đilas: Verujem da će suspenzija uskoro biti ukinuta

Đilas: Verujem da će suspenzija uskoro biti ukinuta

Beta 05.05.2016
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Dragan Djilas rekao je danas da veruje da će Medjunarodna košarkaška federacija (Fiba) uskoro ukinuti suspenziju Srbiji. "Mi kao Savez sledimo odluke Fibe i ne vidim zašto bi suspenzija, posle naših… »
Dobre vesti iz Kuće košarke - Đilas: Očekujem da će Srbiji biti skinuta Fibina suspenzija!

Dobre vesti iz Kuće košarke - Đilas: Očekujem da će Srbiji biti skinuta Fibina suspenzija!

Mozzart sport 05.05.2016
"Ne vidim nijedan razlog zašto bi suspenzija važila dalje za Srbiju", rekao je prvi čovek KSS. U danu početka prodaje ulaznica za predolimpijski kvalifikacioni turnir na kojem će Orlovi Aleksandra Đorđevića pokušati da se izbore za svoju vizu za… »
Na potezu je FIBA: Đilas doneo dobre vesti za Srbiju, ali katastrofalne za Partizan!

Na potezu je FIBA: Đilas doneo dobre vesti za Srbiju, ali katastrofalne za Partizan!

Hot sport 05.05.2016
Reprezentacija Srbije će ostati 'nekažnjena', ali se to ne može reći za Košarkaški klub Partizan. Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Dragan Đilas rekao je danas da je Savez učinio sve što je FIBA tražila i da uskoro očekuje skidanje… »
Đilas: Učinili smo sve, očekujem da FIBA skine suspenziju

Đilas: Učinili smo sve, očekujem da FIBA skine suspenziju

Sportski žurnal 05.05.2016
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Dragan Đilas rekao je da je Savez učinio sve što je FIBA tražila i da uskoro očekuje skidanje suspenzije. - Kao što je poznato, FIBA nam je uputila dopis iz Pariza da smo suspendovani. U međuvremenu smo… »
Đilas: Očekujem ukidanje suspenzije

Đilas: Očekujem ukidanje suspenzije

Mondo 05.05.2016
Predsednik KSS smatra da je naša "kuća košarke" učinila sve što je FIBA tražila. "Partizan ostaje pri svom stavu, ima pravo na to". Foto: MN Press Dragan Đilas očekuje da FIBA "uskoro" skine suspenziju reprezentaciji Srbije, s obzirom na to da je… »
U: subotu u 10 počinje prodaja karata za olimpijski kvalifikacioni turnir košarkaša u Beogradu

U: subotu u 10 počinje prodaja karata za olimpijski kvalifikacioni turnir košarkaša u Beogradu

Sportal blic 05.05.2016
U subote 7. maja, počev od 10 časova, ljubitelji košarke biće u prilici da kupe komplet karata za FIBA Olimpijski kvalifikacioni turnir sa kojim će moći da gledaju sve utakmice koje su na takmičarskom programu u beogradskoj Kombank areni, među… »

Vesti dana »