Povezane vesti
X Men u Beogradu! (foto)
Mondo 16.05.2016
Našu redakciju posetili su likovi iz "X Men" serijala, pogledajte! Dok čekamo premijeru filma "X Men: Apokalipsa" 27. maja, našu redakciju posetili su Rejven/Mistik, Magneto i Sajlok! Pogledajte slike u galeriji, a evo i novog trejlera za "Apokalipsu"… »
Ružice od krastavca (video)
Mondo 16.05.2016
Lepe su i jestive, a prave se lako, verovali ili ne. Za ovaj jestivi ukras na tanjiru vam trebaju oštar nož, rende, kuhinjska daska i krastavac, naravno. Možete da koristite i kisele i obične krastavce, a ove ružice nisu samo za goste - to je odličan… »
Zvezda Granda se udala za svog bubnjara (foto)
Mondo 16.05.2016
Pevačica Jelena Gerbec izgovorila sudbonosno "da". Zvezda Granda Jelena Gerbec i bubnjar njenog pratećeg benda Vladimir Đorđević venčali su se u nedelju u crkvi na Bežanijskoj kosi, a zatim priredili slavlje u jednom restoranu. Jelena je na putu ka crkvi… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, sutra promenljivo i svežije uz pad temperature
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 34 povezane

Napad uniformisanog lica na novinara Vuka Cvijića hemijskim sredstvom tokom protesta
Naslovi.ai pre 48 minutajoš 9 povezanih

Crta podnela krivične prijave zbog dešavanja na protestima
Serbian News Media pre 1 satjoš 23 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 19 povezanih

'Sledeći put u Moskvi': Putin Trampu posle susreta koji nije doneo mir Ukrajini, Zelenski u Vašingtonu u ponedeljak
BBC News pre 28 minutajoš 23 povezane