Povezane vesti
Za razvoj zdrave hrane deset miliona dinara
Dnevnik 16.05.2016
Grad Novi Sad ove godine će izdvojiti deset miliona dinara za podršku kontrolisane poljoprivredne proizvodnje, što je lokalna samouprava predvidela u Programu. podrške za sprovođenje poljoprivredne politike i politike ruralnog razvoja. – Tu spadaju mere… »
NS: Grad pomaže poljoprivredu
RTV 16.05.2016
NOVI SAD - Gradska uprava za privredu Novog Sada predstavila je mere podrške poljoprivredi iz budžeta Grada Novog Sada za 2016. godinu. "Skupština Grada Novog Sada usvojila je dva značajna dokumenta ove godine. Prvi je Program podrške za sprovođenje… »
Vesti dana »

"Blic Biznis" saznaje: Ovaj papir je upravo stigao u trgovinske lance u Srbiji, evo kako će izgledati cenovnici i šta mora obavezno da piše
Blic pre 1 satjoš 41 povezana

Veliki ruski napad na Kijev: Najmanje 15 mrtvih, desetine ranjenih
BBC News pre 1 satjoš 47 povezanih

Razgovor Milera i Lučića: Znam da je Vučić uznemiren, ali ne mogu odmah da rasparčam Junajted mediju
Beta pre 1 satjoš 41 povezana

MUP o hapšenju Miše Bačulova: Predvodio napad na policiju kod Filozofskog fakulteta
Radio 021 pre 2 satajoš 25 povezanih