Povezane vesti

Ubio sam ćerku jer je tako htela: Zajedno smo otišli u smrt! Otkriveno oproštajno pismo Kolašinca!

Ubio sam ćerku jer je tako htela: Zajedno smo otišli u smrt! Otkriveno oproštajno pismo Kolašinca!

Kurir 10.06.2016
KOLAŠIN - Dok su na kolašinskom groblju juče u 15 časova sahranjivani otac i ćerka Dragan i Ana Pižurica koji su u utorak veče nađeni mrtvi, tamošnji inspektori pokušavali su da dokuče šta se zaista dogodilo u njihovoj vikendici gde su… »
UBIO sam anu i ispunio joj želju: Otkriven sadržaj pisma oca koji je ubio ćerku, pa sebe!

UBIO sam anu i ispunio joj želju: Otkriven sadržaj pisma oca koji je ubio ćerku, pa sebe!

Telegraf 10.06.2016
- Svi koji me dobro znate jasno vam je da sam morao da ispunim Aninu želju - jedna je od rečenica iz pisma koja potvrđuje da je otac na kraju popustio i pristao da ubije ćerku. Dragan (64) i Ana Pižurica (30) juče su sahranjeni na groblju u… »
Ubio sam ćerku da joj učinim?!

Ubio sam ćerku da joj učinim?!

Alo 10.06.2016
Posle tragedije u Kolašinu u kojoj je otac ubio ćerku, pa sebe, pronađeno oproštajno pismo koje bi moglo da rasvetli motive. Dragan (64) i Ana Pižurica (30) juče su sahranjeni na groblju u Kolašinu, a detektivi, koji rade na ovom slučaju, još… »
Otac ubio ćerku, pa sebe: Pre krvave tragedije ostavio pismo!

Otac ubio ćerku, pa sebe: Pre krvave tragedije ostavio pismo!

Telegraf 10.06.2016
Tragediju su otkrili njihovi sin i brat Milan, odnosno supruga i majka Olga, koji su doputovali iz Podgorice, uznemireni što im se Dragan i Ana ne javljaju... Kada su videli tragove krvi u kući, odmah su obavestili policiju. Kolašin je juče pogodila… »
Kolašin: Pre tragedije otac i ćerka ostavili pismo!

Kolašin: Pre tragedije otac i ćerka ostavili pismo!

Večernje novosti 10.06.2016
Dragan i Ana Piđurica planirali ubistvo i samoubistvo. Forenzičari se još nisu oglasili. Još se ne zna ko je opalio prvi metak. U pismu navodno piše da rodbina zna zbog čega su se odlučili na taj čin. TRAGEDIJA mirne i ugledne porodice Pižurica… »
Kolašin: Otac i ćerka zajedno u smrt

Kolašin: Otac i ćerka zajedno u smrt

Vesti online 10.06.2016
Tragedija porodice Pižurica, jedne od najuglednijih u Kolašinu, u čijoj su kući u utorak uveče nađena tela Dragana (64) i njegove ćerke Ane Pižurica (30), mlade lekarke doma zdravlja u Nikšiću, potresla je ne samo grad na Tari, nego i sve… »

Vesti dana »