Povezane vesti

Svekrva zorica optužuje: Indi je bila ljubomorna na Jelenu i zaljubljena u Zorana

Svekrva zorica optužuje: Indi je bila ljubomorna na Jelenu i zaljubljena u Zorana

Pravda 22.06.2016
Zorica Marjanović, svekrva svirepo nastadale Jelene Marjanović iz Borče, bila je juče na saslušanju u Policijskoj upravi Beograd. Budući da je na prvom saslušanju pričala samo o svojim nadrimoćima, ovoga puta je govorila o ubistvu svoje snaje… »
"Indi je bila ljubomorna na moju snaju i zaljubljena u Zorana": Svekrva ubijene Jelene iznela teške optužbe na račun…

"Indi je bila ljubomorna na moju snaju i zaljubljena u Zorana": Svekrva ubijene Jelene iznela teške optužbe na račun…

Press 22.06.2016
Zašto nju ne ispitate, ona sigurno zna ko bi mogao da naudi mojoj snaji i zbog čega - navodno je upitala Zorica Marjanović policiju dok je bila kod njih na saslušanju. Foto:Telegraf.rs Zorica Marjanović, svekrva svirepo nastadale Jelene Marjanović… »
"Kad god je tražila, pomagala sam joj svojim moćima": Svekrva ubijene Jelene sa saslušanju u policiji

"Kad god je tražila, pomagala sam joj svojim moćima": Svekrva ubijene Jelene sa saslušanju u policiji

Press 22.06.2016
Zorica Marjanović bila je na saslušanju u policiji, a mi vam otkrivamo kojih 10 pitanja joj je postavljeno. Foto:Telegraf Zorica Marjanović bila je juče na saslušanju u Policijskoj upravi Beograd budući da ubica njene snaje Jelene Marjanović još… »
Policija vratila bicikl i laptop Marjanovićima

Policija vratila bicikl i laptop Marjanovićima

Kurir 22.06.2016
Posle nekog vremena, Marjanovići su napustili MUP i otišli u porodičnu kuću u Borči. BEOGRAD - Zorica Marjanović, svekrva ubijene pevačice Jelene Krsmanović Marjanović, juče je sa suprugom Vladimirom bila u policijskoj stanici u 29. novembra jer… »

Vesti dana »