Povezane vesti
Građani još danas i sutra biraju između izvršitelja i suda
Radio 021 29.06.2016
Svi građani i preduzeća koji imaju stare predmete moraju najkasnije do četvrtka, 30. juna, da se u pisanoj formi izjasne da li žele da im izvršenje sprovede javni izvršitelj ili sud. U suprotnom, njihovi predmeti biće automatski obustavljeni. Ovakva… »
Izvršenja: Još samo tri dana za "uterivanje" duga!
Večernje novosti 28.06.2016
Poverioci do četvrtka moraju da se opredele da li da im izvršenja radi izvršitelj ili sud. Najviše starih potraživanja imaju komunalna preduzeća, ali i radnici za plate, roditelji za alimentacije... SVI građani i preduzeća koji imaju stare predmete… »
Vesti dana »

Novi Sad: Protest pred Filozofskim fakultetom, studenti saopštili zahteve
Vreme pre 2 satajoš 37 povezanih

To što smo favoriti je i breme koje mora da se nosi: Obradović rekao svoje! Ne postojimo samo mi tamo: Čović iskreno o reprezentaciji!
Hot sport pre 19 minutajoš 63 povezane

Više od 120 profesora i saradnika Filozofskog fakulteta: U atmosferi ucena i pretnji nije moguće održati ispite
Moj Novi Sad pre 59 minutajoš 36 povezanih

Đorđa Meloni: Saveznici razmatraju italijanski predlog o garancijama za Ukrajinu
Politika pre 44 minutajoš 32 povezane