Povezane vesti
UNHCR: 1.300 migranata blokirano na srpsko-mađarskoj granici
N1 Info 09.07.2016
Skoro 1.300 migranata blokirano je u teškim uslovima na srpsko-mađarskoj granici, nakon što je Mađarska za njih zatvorila prelaze, saopštila je Agecnija UN za izbeglice. UNHCR kritikuje Mađarsku, koja je na granicu poslala 10 hiljada pripadnika policije… »
Na srpsko-mađarskoj granici blokirano 1.300 migranata Tanjug
Studio B 09.07.2016
Gotovo 1.300 migranata blokirano je na srpsko-mađarskoj granici nakon što je Mađarska za njih zatvorila svoje granične prelaze, saopštio je danas UNICEF, prenosi Bi-Bi-Si. Ta agencija UN za zaštitu i pomoć izbeglicama je zbog te situacije kritikovala… »
Vesti dana »

Policija ispred i u zgradi Filozofskog fakulteta, studenti upozorili da je pogažena autonomija Univerziteta i poslali mejl sa zahtevima dekanu (FOTO i VIDEO)
Moj Novi Sad pre 41 minutajoš 37 povezanih

Protest ispred Pete beogradske gimnazije, okupljanje i kordon policije ispred Filozofskog u Novom Sadu
NIN pre 1 satjoš 36 povezanih

Sigurnost naftovoda zavisi od stabilnosti država kroz koje prolazi
Politika pre 6 minutajoš 33 povezane

(UŽIVO) Srbija - Estonija: Evropska premijera svetskog vicešampiona
Euronews pre 11 minutajoš 28 povezanih