Povezane vesti

"Tatice, nemoj da čitaš moju KNJIGU": Roditelji učenice koja je pisala o seksu u školi ljuti na profesore (FOTO)

"Tatice, nemoj da čitaš moju KNJIGU": Roditelji učenice koja je pisala o seksu u školi ljuti na profesore (FOTO)

Telegraf 26.07.2016
- Baš me briga šta radi. Neću da se bavim glupostima - uzrujano je rekla majka Tamare Marinković, čija je knjiga podigla prašinu u javnosti. Otac Tamare Marinković, koja je knjigom “Trofej” dospela u žižu interesovanja zbog toga što je… »
SAD se tresu fakulteti: Učenica koja je pisala knjigu o seksu SA PROFESORIMA piše nastavak knjige!

SAD se tresu fakulteti: Učenica koja je pisala knjigu o seksu SA PROFESORIMA piše nastavak knjige!

Telegraf 26.07.2016
U izdavačkoj kući koja stoji iza knjige Tamare Marinković nisu želeli da otkriju detalje o novom romanu bivše učenice Saobraćajno-tehničke škole. Izdavač Tamare Marinković, bivše učenice Saobraćajno-tehničke škole koja je interesovanje… »
Biće saslušana učenica koja je pisala o seksu sa profesorima, kao i direktor i psiholog škole!

Biće saslušana učenica koja je pisala o seksu sa profesorima, kao i direktor i psiholog škole!

Telegraf 26.07.2016
- U školi vlada prava drama od kada smo saznali da je slučaj došao do javnosti i tužilaštva. Svima nam je jasno koje kolege su glavni akteri ovog seks-skandala - rekli su iz škole. Treće osnovno tužilaštvo u Beogradu saslušaće Tamaru… »

Vesti dana »