Povezane vesti
Majka i sin na OI - prvi put u istoriji Igara
Radio 021 27.07.2016
Olimpijske igre u Rio de Žaneiru ući će u anale, jer će se prvi put u reprezentaciji jedne zemlje naći majka i sin, koji će predstavljati Gruziju u streljaštvu. Za Ninu Salukvadze (40) to će biti osme Olimpijske igre, dok će njen osamnaestogodišnji sin… »
U reprezentaciji Gruzije majka i sin
Danas 27.07.2016
Olimpijske igre u Rio de Žaneiru ući će u anale, jer će se prvi put u reprezentaciji jedne zemlje naći majka i sin, a predstavljaće Gruziju u streljaštvu. Za četrdesetsedmogodišnju Nino Salukvadze to će biti osme Olimpijkse igre, dok će njen… »
Istorija: Majka i sin zajedno na Olimpijskim igrama! (video)
Hot sport 27.07.2016
I to je moguće, naročito u streljaštvu, gde godine nisu bitne. Prvi put u istoriji Olimpijskih igara nastupiće majka i sin, strelkinja Nino Salukvadze (47) u Riju će nastupiti na svojim osmim igrama, a njen 18-godišnji sin Kotne Mačvariani na prvim. –… »
Vesti dana »
Udruženja poljoprivrednika i danas blokiraju puteve na više lokacija
Blic pre 3 satajoš 35 povezanih
Građanima Zaječara ukinuto pravo da glasaju: Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić uporno odbija da raspiše izbore
Nova pre 46 minutajoš 27 povezanih
Trampovo obraćanje Kongresu: Vika, izbacivanja, hokejaši i najduži govor u istoriji
BBC News pre 1 satjoš 29 povezanih
Vratio se odlični Belgijanac - "Bolnica" u Lilu pred dolazak u Beograd se smanjila
Sportske.net pre 21 minutajoš 49 povezanih




