Povezane vesti
Teva postala novi vlasnik leskovačke fabrike lekova Zdravlje
SEEbiz 04.08.2016
BEOGRAD - Najveći proizvođač generičkih lekova na svetu, izraelska "Teva", završila je preuzimanje generičkog poslovanja "Alergana" u čijem sastavu je i leskovačka fabrika "Zdravlje". Ovom strateškom akvizicijom spajaju se dve vodeće generičke… »
Izraelska kompanija postala novi vlasnik leskovačke fabrike lekova “Zdravlje”
Gde investirati 04.08.2016
Najveći proizvođač generičkih lekova na svetu, izraelska “Teva”, završila je preuzimanje generičkog poslovanja “Alergana” u čijem sastavu je i leskovačka fabrika “Zdravlje”. Posle ove akvizicije “Teva” ima oko 338 registracija… »
Izraelci postali novi vlasnici leskovačke fabrike lekova 'Zdravlje'
Nova ekonomija 04.08.2016
Farmaceutska kompanija Teva je završila preuzimanje generičkog poslovanja Alergana, u čijem sastavu je Aktavis koji posluje i u Srbiji. Kako je navedeno u zajedničkom saopštenju, Alergan je dobio 33,43 milijarde dolara u gotovini i oko 100 miliona… »
Izraelski gigant u "Zdravlju"
Večernje novosti 03.08.2016
Fabrika u Leskovcu i spajanje dve vodeće svetske farmaceutske kompanije. Pacijentima u Srbiji pristup jednoj od najvećih paleta savremenih lekova. FARMACEUTSKE kompanije "Teva" i "Alergan" objavile su da je "Teva", najveći proizvođač generičkih… »
Vesti dana »

Uhapšen muškarac koji je na koncertu u Futogu gađao okupljene kesama napunjenim farbom
Insajder pre 13 minutajoš 13 povezanih

Tuča, vređanje i vrisci u Bloku 4: Sukob građana i privatnog obezbeđenja investitora koji hoće da ih zazida VIDEO
Nova pre 3 satajoš 15 povezanih

Počela prijava za besplatne udžbenike osnovnih škola za određene kategorije učenika, rok do 10. juna
Jugmedia pre 58 minutajoš 24 povezane

Ministarstvo poljoprivrede: Četiri proizvođača obmanjivala potrošače - kafu sa dodatkom surogata prodavali kao čistu
Ekapija pre 18 minutajoš 17 povezanih

Motorom usmrtio bivšeg direktora i profesora: Vozač "honde" osuđen na zatvorsku kaznu u Nišu!
Kurir pre 1 satjoš 28 povezanih