Povezane vesti
BBC objavio priču o najčuvenijem srpskom siru, čije parče košta 3.720 evra
Radio 021 06.08.2016
Bi-Bi-Si objavio je priču o nadaleko čuvenom siru koji se pravi od magarećeg mleka u našoj Zasavici, koja je najveća farma muznih magarica u jugoistočnoj Evropi. On je i najskuplji na svetskom tržištu sira i mleka. Naime, taj naš sir nalazi se na… »
Parče srpskog sira 3.720 €
Vesti online 06.08.2016
Priču o nadaleko čuvenom siru koji se pravi od magarećeg mleka u našoj Zasavici, koja je najveća farma muznih magarica u jugoistočnoj Evropi, objavio je "BBC". Naime, taj naš sir nalazi se na jelovniku jednog restorana u Las Vegasu, gde se može naručiti… »
Želite da se obogatite? Ovaj srpski proizvod u svetu se prodaje za 3.720 evra parče!
Pravda 06.08.2016
Bi-Bi-Si objavio je priču o nadaleko čuvenom siru koji se pravi od magarećeg mleka u našoj Zasavici, koja je najveća farma muznih magarica u jugoistočnoj Evropi. On je i najskuplji na svetskom tržištu sira i mleka. Srpski magareći sir nalazi se na… »
Vesti dana »

Mali: Marže u najvećim trgovinskim lancima biće ograničene na maksimalnih 20 odsto
Biznis.rs pre 2 satajoš 23 povezane

Izrael intenzivira ofanzivu u Gazi i odobrava izgradnju naselja na Zapadnoj obali
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih

Pregovori o Ukrajini: Bezbednosne garancije, lokacije sastanaka i zahtevi za prekid vatre
Naslovi.ai pre 1 satjoš 48 povezanih

„Ja da sam policajac, ubio bih ga kao kera“: Ovako pristalice SNS misle da policija treba da funkcioniše VIDEO
Nova pre 5 satijoš 34 povezane