Povezane vesti
Dodik: Referendum nije probni balon, već pitanje života
Novi magazin 15.08.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik pozvao je građane Srpske da izađu na referendum o Danu RS 25. septembra i istakao da se sve radi u skladu sa zakonima i demokratskim procedurama, te da međunarodna zajednica nema razloga za intervenciju… »
Izetbegović: Referendum probni balon za otcepljenje RS
Novi magazin 15.08.2016
Predsednik Stranke demokratske akcije (SDA) Bakir Izetbegović danas je u ime stranačkog Kolegijuma pozvao međunarodne faktore, Ured visokog predstavnika u BiH i Veće za implementaciju mira, da reaguju povodom referenduma najavljenog u Republici… »
Vesti dana »

Prve fotografije 9 pacijenata koji su primljeni u KC Srbije: Teško povređeni u požaru u Severnoj Makedoniji hitno hospitalizovani
Blic pre 6 satijoš 13 povezanih

Sva komunikacija se snima: Ivica Dačić još jednom demantovao da je na protestu u Beogradu korišćen "zvučni top": Evo šta kaže o vozilu za koje se priča da je prevozilo ovo oružje
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

MUP da utvrdi šta se desilo na protestu kada se začuo 'jak zvuk': Tužilaštvo
BBC News pre 1 satjoš 2 povezane

Severna Makedonija: Stradalo 59 ljudi, 155 povređenih u požaru u Kočanima
BBC News pre 1 satjoš 1 povezana