Povezane vesti
Fhp: ministrima: Umesto oslobađanja Miloševića utvrditi činjenice
Blic 17.08.2016
Fond za humanitarno pravo osudio je izjave ministara u vladi koje, kako smatra Fond, za cilj imaju negiranje činjenica o ratovima u bivšoj Jugoslaviji i restauraciju politike Slobodana Miloševića i zatražio od državnih organa otvaranje široke… »
Umesto „oslobađanja“ Miloševića utvrditi činjenice
Danas 17.08.2016
Fond za humanitarno pravo (FHP) najoštrije osuđuje izjave koje za cilj imaju negiranje činjenica o ratovima u bivšoj Jugoslaviji i restauraciju Miloševićeve politike. - Reagujući na tvrdnje izvesnih analitičara i blogera po kojima je bivši… »
FHP: Cilj Dačića i Vulina da se opravda Miloševićeva politika
Beta 17.08.2016
Fond za humanitarno pravo (FHP) osudio je danas izjave kojim se negiraju činjenice o ratovima tokom raspada Jugoslavije, zatražio od državnih organa Srbije otvaranje široke društvene debate o prošlosti i osnivanja Regionalne komisije za utvrdjivanje… »
Vesti dana »

Uhapšen zbog sumnje da je na skupu u Futogu farbom pogodio Novosađanku
Danas pre 50 minutajoš 13 povezanih

Sejdinović: Rejting vlasti “u slobodnom padu”, nema povratka nazad
N1 Info pre 2 satajoš 15 povezanih

Ministarstvo: Počela prijava za besplatne udžbenike za određene kategorije učenika
N1 Info pre 1 satjoš 24 povezane

Uvaljuju nam ječam umesto kafe, a plaćamo je papreno! Inspektori iznenadili proizvođače, evo šta su zatekli
Kurir pre 20 minutajoš 17 povezanih

Blic: Pripadnik VS osuđen na 12 godina zatvora zbog sudara kod Raške u kom je stradalo pet osoba
Beta pre 1 satjoš 31 povezana