Povezane vesti

Vedrana Rudan o Milanoviću: "Sram me zemlje u kojoj je ovo bilo premijer"

Vedrana Rudan o Milanoviću: "Sram me zemlje u kojoj je ovo bilo premijer"

Blic 26.08.2016
Sram me je zemlje u kojoj je nekad ovo bilo premijer. Vređa naše susede koji će nam doveka ostati susedi. Srbe naziva “šakom jada” a Bosnu i Hercegovinu “bigšitom”. Ovo je samo deo stava hrvatske spisateljice Vedrane Rudan povodom uvreda… »
Velikodostojnici SPC odgovorili milanoviću: Sve što je rekao ne govori o nama nego o njemu

Velikodostojnici SPC odgovorili milanoviću: Sve što je rekao ne govori o nama nego o njemu

Kurir 26.08.2016
Nakon skandaloznih izjava Zorana Milanovića koje su digle region na noge i u kojima bivši premijer Hrvatske i predsednik hrvatskog SDP na brutalan način vređa Srbiju i Srbe, ali i Bosnu i Hercegovinu, oglasili su se i velikodostojnici SPC patrijarh… »
Patrijarh Irinej poručio milanoviću: Zorane, čega se pametan stidi, time se budala ponosi!

Patrijarh Irinej poručio milanoviću: Zorane, čega se pametan stidi, time se budala ponosi!

Pravda 26.08.2016
BEOGRAD - Nakon što je Zoran Milanović na brutalan način izvređao Srbiju, Srbe i naš državni vrh nazvavši nas pritom šakom jada, pohvalivši se još jednom tom prilikom da mu je deda bio ustaša, patrijarh srpski Irinej ga je nazvao pravim imenom… »
Dnevnik uvreda: Od šaraj malo do šake jada: Svi ispadi Zorana Milanovića

Dnevnik uvreda: Od šaraj malo do šake jada: Svi ispadi Zorana Milanovića

Blic 26.08.2016
Zoranu Milanoviću, predsedniku hrvatskog SDP i bišvem premijeru Hrvatske, nije prvi put da u javnost izlazi sa izjavama koje ne priliče čoveku na visokoj političkoj funkciji. To ga, doduše, ne čini izuzetkom na ovim prostorima, ali utisak je da je… »

Vesti dana »