Povezane vesti

Od dečaka nema ni traga ni glasa

Od dečaka nema ni traga ni glasa

Večernje novosti 03.09.2016
Još se traga za nestalim Sejdom Malićevićem (10) iz Niša. Majka kaže da je sina poslala da kupi namirnice. Od petka pre podne od Sejde Malićevića (10) iz niškog naselja Beograd Mala, učenika Osnovne škole “Vuk Karadžić”, nema ni traga ni… »
Potraga za nestalim dečakom, počinje pretraga Nišave

Potraga za nestalim dečakom, počinje pretraga Nišave

RTS 03.09.2016
Nastavlja se potraga za desetogodišnjim Sejdom Malićevićem iz niškog naselja Beograd mala. U nedelju će početi pretraživanje korita reke Nišave, nezvanično saznaje RTS. Kako RTS nezvanično saznaje, u nedelju kreće pretraživanje korita reke… »
"Samo se nadamo da je živ": Pola Niša na nogama u potrazi za nestalim dečakom

"Samo se nadamo da je živ": Pola Niša na nogama u potrazi za nestalim dečakom

Blic 03.09.2016
Mog sina Sejde nema već 24 časa. Užasno mi je teško, samo se nadam da je moje dete još živo - kroz suze jedva priča Dijana Jović, majka Sejde Malićevića (10) koji je nestao u petak pre podne u naselju Beograd mala u Nišu. Niški policajci… »
"Bojimo se da je otet": Policija i porodica još tragaju za dečakom (10) iz Niša

"Bojimo se da je otet": Policija i porodica još tragaju za dečakom (10) iz Niša

Blic 03.09.2016
Niški policajci i rodbina intenzivno tragaju za desetogodišnjim Sejdom Malićevićem iz Niša koji je juče prepodne nestao u naselju Beograd mala. - Tražili smo ga cele noći, nigde ga nema. Nećemo da stanemo dok ne nađemo našeg Sejdu. Plašimo se… »
Majka nestalog niškog dečačića (10) van sebe: Strahujem od najgoreg, da mi se sinčić utopio u Nišavi

Majka nestalog niškog dečačića (10) van sebe: Strahujem od najgoreg, da mi se sinčić utopio u Nišavi

Kurir 03.09.2016
NIŠ - Majka 10-godišnjeg Sejde Malićevića, koji je nestao u petak u niškom naselju Beograd Mala, van sebe je od brige za sinom. Naime, dečakova majka Dijana Jović strahuje da se dečaku nešto dogodilo jer, kako ističe, nikada nije bežao od… »
Potraga za desetogodišnjim dečakom

Potraga za desetogodišnjim dečakom

Novi magazin 03.09.2016
Niška policija intenzivno traga za desetogodišnjim Sejdom Malićevićem iz niškog naselja Beograd mala koji je juče otišao do prodavnice ali se nije vratio kući, rečeno je agenciji Beta u Policijskoj upravi u Nišu. "Policija preduzima sve mere iz… »
Niš: Dečak otišao do prodavnice, pa nestao

Niš: Dečak otišao do prodavnice, pa nestao

Večernje novosti 02.09.2016
Potraga za Sejdom Malićevićem (10), iz niškog naselja Beograd Mala. Pre podne otišao do prodavnice, i od tada mu se gubi svaki trag. Porodica strahuje da se utopio ili da ga je neko oteo. NIŠ – Danas oko 10.30 sati otišao je do prodavnice, koja je… »
Nestao dečak (10) iz Niša

Nestao dečak (10) iz Niša

Blic 02.09.2016
Sejda Malićević (10) iz Niša nestao je jutros oko 10.30 časova nakon što je otišao do prodavnice u niškom naselju Beograd mala. Porodica i meštani ovog naselja u širem centru Niša naselja već 12 časova neprekidno tragaju za njim ali od dečaka… »

Vesti dana »