Povezane vesti
Detalji silovanja kod avale: Devojka (25) pozvala dečka trenutak pre napada i to joj je spaslo život
Kurir 12.09.2016
BEOGRAD - Milan Lj. (59), nadničar iz Niša, saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu zbog krivičnog dela silovanje, a otrkiveni su i stravični detalji napada. Prema nezvaničnim saznanjima, devojku je manijak presreo nakon što je sišla na… »
Tužilaštvo traži pritvor za silovatelja u Pinosavi
Dnevnik 12.09.2016
Više javno tužilaštvo pokrenulo je danas istragu protiv Miljana Ljubisavljevića (59) iz Niša zbog sumnje da je u noći između subote i nedelje silovao devojku iz Pinosave P.J. (25). u napuštenoj kući u Belom Potoku ispod Avale. Nakon saslušanja tužilaštvo… »
Tužilaštvo traži pritvor za silovatelja: Saslušan Nišlija osumnjičen za napad na devojku u Pinosavi
Kurir 12.09.2016
Milan Ljubosavljević (59), nadničar iz Niša, saslušan je danas u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu zbog krivičnog dela silovanje, potvrdila je Kuriru Tatjana Sekulić, portparol tužilaštva. Nakon saslušanja je pokrenuta istraga i predložen pritvor za… »
Vesti dana »

Sastanak Tramp-Putin na Aljasci bez dogovora o okončanju rata u Ukrajini
Beta pre 25 minutajoš 66 povezanih

Prvo oglašavanje Zelenskog nakon sastanka Putina i Trampa: "Ukrajina je spremna..."
Telegraf pre 59 minutajoš 64 povezane

"Pokrao nas Svetislav Pešić": Iz Denvera optužili selektora Srbije, a zaboravili ko je tu s Jokićem
Mondo pre 19 minutajoš 32 povezane

Jedna osoba poginula u teškom udesu kod Zrenjanina, vozila se nakon sudara zapalila
N1 Info pre 45 minutajoš 30 povezanih