Povezane vesti

Brnabić: Novi Sad je centar IT sektora, ne Beograd

Brnabić: Novi Sad je centar IT sektora, ne Beograd

Radio 021 23.09.2016
Ministarka lokalne samouprave Ana Brnabić, gradonačelnik Miloš Vučević i dekan Fakulteta tehničkih nauka zatražiće od Ministarstva obrazovanja i prosvete da poveća kvote na smerovima na Univerzitetu u Novom Sadu, za koje postoji potreba na… »
Ana Brnabić: Novi Sad je centar IT sektora, ne Beograd

Ana Brnabić: Novi Sad je centar IT sektora, ne Beograd

Moj Novi Sad 23.09.2016
Ministarka lokalne samouprave Ana Brnabić, gradonačelnik Miloš Vučević i dekan Fakulteta tehničkih nauka zatražiće od Ministarstva obrazovanja i prosvete da poveća kvote na smerovima na Univerzitetu u Novom Sadu, za koje postoji potreba na… »
Ministarka Brnabić u poseti Novom Sadu: Fantastično je što je ovaj grad IT centar Srbije (foto)

Ministarka Brnabić u poseti Novom Sadu: Fantastično je što je ovaj grad IT centar Srbije (foto)

Srbija danas 23.09.2016
Ministarka Brnabić rekla je da je fantastično što je upravo Novi Sad, a ne Beograd, IT centar Srbije, i što na tome posebno treba zahvaliti Fakultetu tehničkih nauka. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je ministarku za državnu upravu… »
"Došla sam u Novi Sad da učim od najboljih"

"Došla sam u Novi Sad da učim od najboljih"

RTV 23.09.2016
NOVI SAD - Ministarska državne uprave i lokalne samouprave Ana Brnabić izjavila je danas, nakon sastanka sa predstavnicima IT kompanija u Novom Sadu, da je u taj grad došla da uči od najboljih, da vidi kako vlada može više da podrži IT kompanije… »

Vesti dana »