Povezane vesti

Dirljivo pismo Vestermana Vujoševiću: Napravio si od mene čoveka, ćerka mi se zbog tebe zove Mila!

Dirljivo pismo Vestermana Vujoševiću: Napravio si od mene čoveka, ćerka mi se zbog tebe zove Mila!

Hot sport 23.09.2016
Leo Vesterman, bivši plejmejker Partizana, a sada član Žalgirisa, napisao je emotivno i dirljivo pismo svom bivšem treneru Dušku Vujoševiću. On je crnogorskom stručnjaku zahvalan što je od deteta napravio čoveka, što je proveo lepe godine u… »
Vestermanova emotivna poruka Duletu: Kada moja kćerka poraste, pričaću joj o tebi! Ti si ikona, rame uz rame sa Željkom i…

Vestermanova emotivna poruka Duletu: Kada moja kćerka poraste, pričaću joj o tebi! Ti si ikona, rame uz rame sa Željkom i…

Mozzart sport 23.09.2016
"Nikada se nisam žalio, znao sam zašto sam došao u Srbiju i kod koga. Razumeo sam te što si uveo rigorozna pravila za sve nas i naše živote. Odvojio si nas od „mamaca“ noćnog života Beograda. Često si nam govorio: „Mladi igrač počne sa… »
Vesterman pisao Duletu: "Ti si ikona, esencija onoga što trener treba da bude"

Vesterman pisao Duletu: "Ti si ikona, esencija onoga što trener treba da bude"

Sportske.net 23.09.2016
Francuski novinari zatražili su od Lea Vestermana da napiše pismo Dušku Vujoševiću, a novi član Žalgirisa pokazao je kakav je uticaj najtrofejniji strateg u istoriji Partizana napravio na život i karijeru nekadašnjeg pleja crno-belih. Francuski… »
Vesterman: U Beogradu sam postao čovek

Vesterman: U Beogradu sam postao čovek

Mondo 23.09.2016
Leo Vesterman, na molbu francuskog medija, napisao pismo Dušku Vujoševiću. Malo je reći da ga obožava! Leo Vesterman je u Partizanu proveo samo dve godine, ali gde god ode priča uglavnom o beogradskom klubu i treneru Dušku Vujoševiću. I on i… »

Vesti dana »