Povezane vesti
Falsifikovao novčanice od 2.000 dinara
Radio 021 29.09.2016
Šezdesetšestogodišnjeg Beograđanina Z.A. koji je falsifikovao novčanice od 2.000 dinara uhapsila je požarevačka policija, saopšteno je danas. Uhapšeni je osumnjičen da je tokom juna falsifikovane novčanice u apoenima od 2.000 dinara prodao… »
Falsifikator novčanica iz Beograda uhapšen u Požarevcu
Blic 29.09.2016
Beograđanina Z.A. (50) koji je falsifikovao novčanice od 2.000 dinara uhapsila je požarevačka policija, saopšteno je danas. Uhapšeni je osumnjičen da je tokom juna falsifikovane novčanice u apoenima od 2.000 dinara prodao meštaninu Požarevca, da… »
Uhapšen zbog falsifikovanja novca
Danas 29.09.2016
Pripadnici Policijske uprave u Požarevcu po nalogu tužilaštva uhapsili su Zorana Andrejića (50) iz Beograda, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo falsifikovanja novca. On je osumnjičen da je tokom juna meseca ove godine falsifikovane… »
Vesti dana »

Umesto Skupštine: - Slavija? Konfuzija oko mesta centralnog mesta okupljanja: Različite informacije kolaju društvenim mrežama
Blic pre 15 minutajoš 32 povezane

Na sigurnoj distanci: Evo gde je Vučić dok se građani okupljaju u Beogradu
Nova pre 33 minutajoš 10 povezanih