Povezane vesti

Pismo profesorke: Đaci me gledaju belo, nije im jasno zbog čega ih smaram da imaju mišljenje

Pismo profesorke: Đaci me gledaju belo, nije im jasno zbog čega ih smaram da imaju mišljenje

Radio 021 04.10.2016
Profesorka engleskog jezika u jednoj srednjoj školi Ljubinka Nedić objavila je na svom blogu tekst o generacijama dece koja nemaju svoje mišljenje, koji je izazvao veliku pažnju javnosti. U tekstu "Deca koju su pojeli skakavci", profesorka iznosi… »
Pismo profesorke uzburkalo Srbiju: Zaustavimo više zaglupljivanje dece!

Pismo profesorke uzburkalo Srbiju: Zaustavimo više zaglupljivanje dece!

Kurir 04.10.2016
Ljubinka Boba Nedić je profesorka engleskog jezika i književnosti, a svojim pismom pod nazivom "Deca koju su pojeli skakavci" uzburkala je javnost u Srbiji. "Teško mi je da započnem ovaj tekst jer mi je teško da napišem da su nam učenici sve manje… »
Potresno pismo nastavnice: "Đaci me gledaju bledo, pitaju me što ih smaram"

Potresno pismo nastavnice: "Đaci me gledaju bledo, pitaju me što ih smaram"

Blic 04.10.2016
Ljubinka Nedić, nastavnica engleskog u jednoj srednjoj školi u Srbiji, privukla je ogromnu pažnju javnosti kada je nedavno na ličnom blogu objavila tekst pod naslovom"„Deca koju su pojeli skakavci". Ispovest je napisala podstaknuta velikom promenom… »
Profesorka pita: Zašto su nam deca ovako otupela?

Profesorka pita: Zašto su nam deca ovako otupela?

Mondo 04.10.2016
Ljubinka Boba Nedić je profesorka engleskog jezika i književnosti, a "pismo roditeljima" u kojem se pozabavila inteligencijom današnjih đaka verujemo da nikoga neće ostaviti ravnodušnim. Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock Tekst je profesorka… »

Vesti dana »