Povezane vesti
Dvojica fudbalera treniraju sa ženskom ekipom zbog seksističkih komentara
Radio 021 05.10.2016
Češki klub Sparta iz Praga poslao je dvojicu svojih fudbalera da treniraju sa ženskom ekipom, pošto su posle prvenstvene utakmice rekli da bi ženski pomoćni sudija iz tog meča trebalo ostane u kuhinji. Uprava Sparte je fudbalere Lukaša Vahu i Tomasa… »
Fudbaleri Sparte vređali ženu sudiju, pa ih je klub propisno kaznio – treniraju sa fudbalerkama!
Večernje novosti 05.10.2016
Sparta iz Praga na neobičan način kaznila dvojicu igrača koji su vređali linijskog sudiju. Kad vređaš žene dobiješ takvu i kaznu. To je poruka koju je Sparta iz Praga direktno poslala dvojici svojih igrača Tomašu Koubeku i Lukašu Vahi. Naime, na utakmici… »
Tako se to radi: Vređaš ženskog sudiju - treniraš sa fudbalerkama!
Sportal blic 05.10.2016
Čelnici praške Sparte na specifičan način rešili su da disciplinuju dvojicu svojih igrača zbog seksističkih komentara na račun ženskog sudije. Foto: Tanjug/AP Vređao žene, sada će trenirati sa fudbalerkama: Golman Sparte Tomaš Koubek Velika prašina digla… »
Vesti dana »

Skuplje grejanje od oktobra: Većina toplana u Srbiji povećala cene za predstojeću sezonu
Danas pre 9 satijoš 20 povezanih

Finale neporaženih: Nemačka i Turska u finalu posle ubedljivih pobeda, za bronzu Grčka i Finska
BBC News pre 13 minutajoš 36 povezanih

Premijer Poljske o potezu NATO: Ruske provokacije neće biti tolerisane
Nedeljnik pre 1 satjoš 29 povezanih

Izrael: Sramotna rezolucija UN, Palestina: Važan korak ka okončanju okupacije
Nedeljnik pre 1 satjoš 21 povezana