Povezane vesti
Sprečeno krijumčarenje stomatološke opreme
Danas 11.10.2016
Na ulaznoj strani graničnog prelaza Gradina carinici su sprečili pokušaj krijumčarenja velike količine stomatološke opreme, vredne više od pola miliona dinara, saopštila je Uprava carina Srbije. Različite rezervne delove koji se koriste u… »
Gradina: Zaplenjena stomotološka oprema
Večernje novosti 11.10.2016
Carinici na graničnom prelazu Gradina, sa Bugarskom, sprečili su pokušaj krijumčarenja velike količine stomatološke opreme vredne oko pola miliona dinara, koju je pokušao da unese jedan bugarski državljanin. Carinici na graničnom prelazu Gradina… »
Vesti dana »

MUP: Policija u vozilu studenta u Kragujevcu našla džakove sa štitnicima i kutiju sa gasnim sprejevima
Danas pre 3 satajoš 3 povezane

"Slavili su se Mladenci, a onda je pronađeno telo devojčice": Radnik obezbeđenja za "Blic" otkrio detalje užasa na Savskom keju (foto)
Blic pre 4 satijoš 4 povezane

Student Ekonomskog fakulteta u Nišu ponovo priveden, nakon današnjeg Vučićevog „upozorenja“ policajcima i tužiocima
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Oglasio se MUP posle pucnjave u Odžacima: Policija traga za napadačem koji je ispalio nekoliko hitaca u B.M.
Blic pre 4 satijoš 1 povezana