Povezane vesti

Za Srbe kriminal mnogo veći problem nego u EU

Za Srbe kriminal mnogo veći problem nego u EU

Mondo 17.10.2016
Za građane Srbije kriminal je treći najveći problem, za razliku od stanovnika EU kojima je on tek na desetom mestu, rečeno je danas na Ekonomskom samitu Srbije. Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock Ono što zabrinjava, naveo je direktor Evropske… »
Povezivanje država za borbu protiv kriminala

Povezivanje država za borbu protiv kriminala

Dnevnik 17.10.2016
Za građane Srbije kriminal je treći najveći problem za razliku od stanovnika EU, kojima je on na desetom mestu, rečeno je danas na Ekonomskom samitu Srbije i poručeno da je. u borbi protiv kriminala potreban integritet i povezivanje država. Direktor… »
ŠŠta najviše brine građane Srbije i kako savladati korupciju

ŠŠta najviše brine građane Srbije i kako savladati korupciju

Blic 17.10.2016
Građanima Srbije najveći problem je nezaposlenost, zatim ih veoma brine ekonomska situacija, a na trećem mestu se kao problem javlja kriminal, izjavio je direktor Evropske kancelarije za borbu protiv pronevera (OLAF) Đovani Kesler. On je istakao da je… »

Vesti dana »