Povezane vesti

„Dnevnik” u Turiji: „Ni na kraj pameti mi nije bilo da sin hoće da me ubije“

„Dnevnik” u Turiji: „Ni na kraj pameti mi nije bilo da sin hoće da me ubije“

Dnevnik 28.10.2016
Ratomir Maletin (38) iz Turije uhapšen je zbog sumnje da je angažovao dvojicu mladića iz Srbobrana i jednog iz Savinog Sela da mu ubiju oca Jovu Maletina (68). Zločin je sprečen. u poslednjem trenutku u sredu uveče, a osim Ratomira, privedena su i… »
Sin monstrum Angažovao ubice: Zakoljite mi oca, hoću svu imovinu!

Sin monstrum Angažovao ubice: Zakoljite mi oca, hoću svu imovinu!

Kurir 28.10.2016
Nisam hteo da mog Jovu ubiju eksplozivom ili da mu pucaju u glavu, insistirao sam da ga prekolju nožem, kaže Ratomir, koji je uhapšen, kao i četvorica plaćenih ubica. NOVI SAD - Angažovao sam ljude, pripremao ih i platio im da ubiju mog oca Jovu… »
Šok naredba plaćenim ubicama: Zakoljite mi tatu

Šok naredba plaćenim ubicama: Zakoljite mi tatu

Blic 28.10.2016
Ne znam šta mu je to trebalo? Pa imanje je i ovako njegovo - kaže za “Blic” Jovo M. (68) iz Turije, kod Srbobrana, iznenađen posle hapšenja svog sina Ratomira (38). Novosadska policija je uhapsila Ratomira M. jer je planirao ubistvo oca, i to zbog… »
"Novosti" otkrivaju naručio ubistvo roditelja: Ušunjajte se u kuću i zakoljite mi oca

"Novosti" otkrivaju naručio ubistvo roditelja: Ušunjajte se u kuću i zakoljite mi oca

Večernje novosti 28.10.2016
Plan Ratomira Maletina, koji je angažovao trojicu da ubiju Jovu Maletina. Hteo da se domogne nasledstva. Policija u poslednji čas sprečila zločin. KADA padne noć dođite do kuće, velike, na raskrsnici je. Prikradite se i pazite da vas neko ne vidi… »

Vesti dana »