Povezane vesti

Ana Sević: Ne sećam se kad smo Darko i ja poslednji put imali seks

Ana Sević: Ne sećam se kad smo Darko i ja poslednji put imali seks

Tračara 02.11.2016
U protekloj nedelji pojavile su se glasine o razvodu poznatog pevačkog para sa naše estrade, Ane Sević i Darka Lazića. Supružnici su ove priče demantovali u emisiji Ognjena Amidžića, ali su otkrili i pojedinosti iz spavaće sobe. Naime, voditelj… »
'Ajde se dogovorite: Kad ste poslednji put imali seks? Hm...

'Ajde se dogovorite: Kad ste poslednji put imali seks? Hm...

Vesti online 02.11.2016
Pevačica Ana Sević i njen suprug, takođe pevač Darko Lazić gostovali su u emisiji "Amidži šou" i tom prilikom otkrili zanimljive detalje o svom braku. S obzirom da se u poslednje vreme sve više spekuliše o njihovom razvodu, par je odlučio da… »
Dok svi bruje o njihovom razvodu: Slavni par otkrio intimne detalje iz spavaće sobe

Dok svi bruje o njihovom razvodu: Slavni par otkrio intimne detalje iz spavaće sobe

Blic 02.11.2016
Ana Sević i Darko Lazić otkrili su u emisiji Ognjena Amidžića previše detalja iz svog seksualnog života. Lazići su odgovarali na Ognjenova pitanja tako što su odgovore pisali na tabli. Intresantno je da im se odgovori u vezi sa seksulanim životom… »
Ana Sević: Ne sećam se kad smo Darko i ja poslednji put imali seks

Ana Sević: Ne sećam se kad smo Darko i ja poslednji put imali seks

Svet & Skandal 02.11.2016
Pevač Darko Lazić i pevačica Ana Sević večeras su gostovali u emisiji kod Ognjena Amidžića. Nakon što su pričali o tome da li se razvode, Ognjen ih je testirao. Naime, Darko i Ana su morali na kartonu da napišu kada su poslednji put imali seks… »
Ana i Darko o razvodu: Da se to završi, pa da nam svane!

Ana i Darko o razvodu: Da se to završi, pa da nam svane!

Blic 01.11.2016
Pevačica Ana Sević i pevač Darko Lazić našli su se na udaru informacija da se razvode. Oni su o tome prvo govorili za Blic, a onda su gostovali i kod Ognjena Amidžića. Ognjenovo prvo pitanje bilo je da li se razvode. - Da nas hoće više razvesti… »

Vesti dana »