Povezane vesti

Nakon gubitka bebe, pevačica ponovo trudna

Nakon gubitka bebe, pevačica ponovo trudna

Tračara 04.11.2016
Slađana Vujičić početkom godine prošla je kroz težak period života jer zbog komplikacija izgubila bebu. Nekadašnja pevačica Allegro benda ponovo ima razlog za sreću, jer je, prema pisanju medija, ponovo u blagoslovenom stanju i sa suprugom… »
Slađa Alegro presrećna: Istina je, trudna sam!

Slađa Alegro presrećna: Istina je, trudna sam!

Svet & Skandal 04.11.2016
Pevačica Slađana Vujičić ponovo je u blagolovenom stanju. Bivša pevačica grupe “Allegro” čeka bebu sa izabranikom Zoranom, za kojeg se udala u januaru. “Istina je da sam u drugom stanju, ali ne bih ništa komentarisala jer je još rana… »
Nakon gubitka bebe, rode su ponovo pokucale na vrata: Slađa Alegro opet u drugom stanju

Nakon gubitka bebe, rode su ponovo pokucale na vrata: Slađa Alegro opet u drugom stanju

Story 04.11.2016
Popularna pevačica je teško podnela gubitak bebe, ali njoj i njenom izabraniku se sreća ponovo osmehnula i pevačica je objavila lepe vesti. Slađana Vujičić, nekadašnja pevačica grupe Alegro, čeka bebu sa svojim suprugom Zoranom. Pevačica je ove… »
Pevačica potvrdila: Nakon što je morala da prekine prethodnu trudnoću, Slađa ponovo čeka bebu!

Pevačica potvrdila: Nakon što je morala da prekine prethodnu trudnoću, Slađa ponovo čeka bebu!

Kurir 04.11.2016
Pevačica je nedovno morala da prekine trudnoću a sada nam donosi divne vesti. Naime, Slađa Vujičić, nekadašnja članica grupe "Alegro bend" ponovo je u drugom stanju! Ona je potvrdila srećne vesti ali nije želela da priča mnogo o tome jer je još… »
Stiže prinova: Još jedna pevačica čeka bebu

Stiže prinova: Još jedna pevačica čeka bebu

Blic 04.11.2016
Slađana Vujičić, nekadašnja pevačica grupe Alegro, čeka bebu sa svojim suprugom Zoranom. Slađa se za dugogodišnjeg dečka udala u januaru ove godine. Napravili su intimnije slavlje, ali je Slađa pozvala svoje bliske prijatelje sa estrade, pa su… »

Vesti dana »