Povezane vesti

Dok je spavala u stanu: Opljačkana Lepa Lukić

Dok je spavala u stanu: Opljačkana Lepa Lukić

Večernje novosti 05.11.2016
Lopovi su prošle noći provalili u stan Lepe Lukić u Žarkovu, dok je ona spavala. Lopovi su prošle noći provalili u stan Lepe Lukić u Žarkovu, dok je ona spavala. Pljačkaši su iskoristili kuku kako bi se spolja domogli terase, preko koje su ušli… »
Potresna ispovest Lepe Lukić posle pljačke: Mogla sam da poginem! Evo šta se dogodilo u stanu!

Potresna ispovest Lepe Lukić posle pljačke: Mogla sam da poginem! Evo šta se dogodilo u stanu!

Kurir 05.11.2016
Lepa Lukić se i dalje ne oseća sigurno i zahvalna je pljačkašu što je nije povredio. Pljačkaši su tokom prethodne noći provalili u stan popularne pevačice Lepe Lukić dok je ona spavala, misleći verovatno da je dobila honorar za predstojeći… »
SCANDAL! ekskluzivno saznaje: Lepa Lukić noćas opljačkana! Razbojnik opelješio stan u kome je kraljica narodne muzike…

SCANDAL! ekskluzivno saznaje: Lepa Lukić noćas opljačkana! Razbojnik opelješio stan u kome je kraljica narodne muzike…

Svet & Skandal 05.11.2016
Kako SCANDAL! ekskluzivno saznaje, kraljica narodne muzike Lepa Lukić noćas je opljačkana! Nepoznati počinilac je dok je pevačica spavala ušao u njen stan i odneo novac, dokumente i još neke dragocenosti! Kako SCANDAL! saznaje, nestalo je par… »
Lopovi upali u stan Lepe Lukić dok je spavala u njemu: Pevačici pozlilo!

Lopovi upali u stan Lepe Lukić dok je spavala u njemu: Pevačici pozlilo!

Vesti online 05.11.2016
Pljačkaši su u toku noću upali u stan legende narodne muzike Lepe Lukić. Kako saznajemo, pevačica je u trenutku provale spavala u stanu u Žarkovu. Još uvek nije poznato šta su odneli od vrednosti, ali Lepa je pretrpela veliki stres i intervenisala… »
Ovako: izgleda stan Lepe Lukić koji su opljačkali!

Ovako: izgleda stan Lepe Lukić koji su opljačkali!

Blic 05.11.2016
Pevačica lepa Lukić u toku noći je bila žrtva lopova kada su za sada nepoznati počiniocu ušli u njen stan u Žarkovu i odneli novac. Ekipa "Blica" zavrilila je u stan kraljice narodne muzike koji je u noći između petka i subote opljačkan. Njoj je… »
Lepa Lukić u suzama i šoku: Legenda narodne muzike opljačkana dok je spavala

Lepa Lukić u suzama i šoku: Legenda narodne muzike opljačkana dok je spavala

Story 05.11.2016
Pljačkaši su preko terase ušli u stan, koji se nalazi na prvom spratu, a pevačici je nakon ovog incidenta pozlilo pa je morala da interveniše i Hitna pomoć. Noćas su lopovi provalili u stan pevačice Lepe Lukić u Žarkovu dok je ona spavala… »
Lepa Lukić za "Blic": Hitna mi je tu, pritisak mi je 200 sa 100, sve su mi uzeli!

Lepa Lukić za "Blic": Hitna mi je tu, pritisak mi je 200 sa 100, sve su mi uzeli!

Blic 05.11.2016
Pevačica Lepa Lukić opljačkana je u noći između petka i subote, a lopovi su joj ukrali oko milion dinara i sve platne kartice, kazala je ona za "Blic". - Nemojte me ništa pitati, pritisak mi je 200 sa 100, Hitna pomoć mi je tu, ja ne mogu sad da… »
Opljačkali je dok je spavala!

Opljačkali je dok je spavala!

Mondo 05.11.2016
Pljačkaši ušli u stan pevačice preko terase. Ona spavala u drugoj sobi! Foto: YouTube screenshot Pevačica Lepa Lukić opljačkana je noćas u svom domu u Žarkovu. Pljačkaši su iskoristili kuku kako bi se spolja domogli terase, preko koje su ušli… »

Vesti dana »