Povezane vesti

Zvanično: Žose Murinjo je lošiji i od Mojesa i Van Gala

Zvanično: Žose Murinjo je lošiji i od Mojesa i Van Gala

Vesti online 28.11.2016
Remijem protiv Vest Hema rezultatom 1:1, Mančester Junajted posle 13. kola zaostaje čak 11 bodova za Čelsiem. Ekipa Žose Murinja imala je puno prilika da dođe do pobede, ali ipak nije uspela da i drugi put savlada Randolfa. To znači da je njihov… »
Ko je prokleo "đavole"?

Ko je prokleo "đavole"?

Vesti online 28.11.2016
Čak 11 bodova zaostatka za vodećim Čelsijempolako isključuju Mančester Junajted iz šampionske trke, a zanimljivo je da je tim Žozea Murinja identičan broj poena osvojio na gostovanjima kao i pred svojim navijačima (10-10). Posle dve pobede i… »
Murinjo obara negativne rekorde u Mančesteru: Gori od Mojesa i Van Gala

Murinjo obara negativne rekorde u Mančesteru: Gori od Mojesa i Van Gala

Večernje novosti 28.11.2016
Posle 13 odigranih kola Premijer lige Junajted je pod palicom Portugalca osvojio samo 20 bodova. Pod vođstvom holandskog, odnosno škotskog stratega, “đavoli” su imali 22. ŽOZE Murinjo je letos potrošio 185 miliona evra na pojačanja, čime je… »
Ko bi rekao: Mojes i Van Gal ispred Murinja!

Ko bi rekao: Mojes i Van Gal ispred Murinja!

Mondo 28.11.2016
Mančester junajted pod vođstvom portugalskog trenera beleži najlošiji start sezone u poslednjih 27 godina. Navijači Mančester junajteda nikako da dočekaju menadžera koji će na dostojan način zameniti ser Aleksa Fergusona i vratiti klub u red… »
Loš, gori, Murinjo: Junajted izjednačio najlošiji start u istoriji kluba

Loš, gori, Murinjo: Junajted izjednačio najlošiji start u istoriji kluba

Sportal blic 27.11.2016
Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su nerešeno protiv Vest Hema (1:1) i tako izjednačili najgori start u prvenstvu iz sezone 1990/1991, prenosi sajt "Gol". Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Žoze Murinjo Junajted se nalazi na šestom mestu na… »

Vesti dana »