Povezane vesti

Jelisaveta Orašanin o čuvenoj sceni seksa: Nije mi bilo neprijatno dok sam to snimala (FOTO)

Jelisaveta Orašanin o čuvenoj sceni seksa: Nije mi bilo neprijatno dok sam to snimala (FOTO)

Story 28.11.2016
Poznata glumica Jelisaveta Orašanin ispričala je svoju stranu priče povodom čuvene scene seksa koju je odigrala u seriji Ubice moga oca. Glumica Jelisaveta Orašanin snimila je scenu vrelog seksa s kolegom Peđom Bjelacem u seriji "Ubica mog oca"… »
Jelisaveti je bilo neprijatno: Svi ste gledali moju scenu seksa, ali niste primetili jedan detalj!

Jelisaveti je bilo neprijatno: Svi ste gledali moju scenu seksa, ali niste primetili jedan detalj!

Kurir 28.11.2016
Glumica Jelisaveta Orašanin snimila je scenu vrelog seksa s kolegom Peđom Bjelcem u seriji "Ubica mog oca", koja je doslovno zapalila Srbiju. Kada se prašina malo slegla, o tome je progovorio i njen momak Vuk Kostić, ali i sama Jelisaveta. Mlada… »
Vrelo u "ubicama mog oca": Jelisaveta Orašanin: Ne stidim se scena seksa

Vrelo u "ubicama mog oca": Jelisaveta Orašanin: Ne stidim se scena seksa

Blic 27.11.2016
Vruć seks Jelisavete Orašanin i Predraga Bjelca u seriji "Ubice mog oca" uzburkao je javnost, a ona za "Blic" otkriva kako je bilo voditi ljubav pred kamerama. Snimanje te scene u jednakoj meri je bilo i prijatno i neprijatno, kaže glumica. - Za… »

Vesti dana »