Povezane vesti

Jubilej u Vršcu: Hemofarm ugostio premijera Vučića na desetogodišnjicu rada

Jubilej u Vršcu: Hemofarm ugostio premijera Vučića na desetogodišnjicu rada

Kurir 30.11.2016
Kompanija Hemofarm obeležžava danas deset godina rada u okviru nemačkog koncerna ŠTADA otvaranjem nove fabrike za kontrolu kvaliteta proizvoda, a na svečanost je doššao premijer Aleksandar Vučić, kojeg je ispred fabrike dočekalo oko 3.000… »
Vučić o slučaju EPS: Policija neka radi svoj posao

Vučić o slučaju EPS: Policija neka radi svoj posao

Kurir 30.11.2016
VRŠAC - Policija radi svoj posao, rekao je premijer Aleksandar Vučić na pitanje da li se obavestio o "slučaju EPS" i dodao da on nije stigao "sve da pročita". Najavio je da će o tome moći da govori čim bude imao sve informacije. Vucić je to rekao… »
Hemofarm otvorio novu zgradu za kontrolu kvaliteta

Hemofarm otvorio novu zgradu za kontrolu kvaliteta

Novi magazin 30.11.2016
Farmaceutska kompanija Hemofarm danas je fabričkom krugu u Vršcu otvorila novu zgradu gde će se kontrolisati kvalitet proizvoda i u njoj će raditi 300 stručnjaka. Ta investicija u zgradu veličine 7.000 kvadrata vredna je oko šest miliona evra i… »
Vučić: Ponosan sam što vidim zadovoljne radnike

Vučić: Ponosan sam što vidim zadovoljne radnike

RTS 30.11.2016
Ljudi iz "Hemofarma" su stručni radnici, pokazuju samopouzdanje i puni su nade u sopstvenu fabriku, a dugo nisam video toliko radnika koji su zadovoljni svojim položajem, poručio je premijer Srbije na obeležavanju deset godina rada "Hemofarma"… »
Hemofarm otvorio novu zgradu; Vučić: Rast privrede 4 odsto u 2017. znači veće plate i penzije

Hemofarm otvorio novu zgradu; Vučić: Rast privrede 4 odsto u 2017. znači veće plate i penzije

Blic 30.11.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je država spremna da pomogne svim investitorima kako bi imali stabilan poslovni ambijent, predvidivost i stabilnost poslovanja a direktor Hemofarma Ronald Zeliger je dodao da je nemački kapital… »
Vučić: Izuzetno sam ponosan na zadovoljne radnike

Vučić: Izuzetno sam ponosan na zadovoljne radnike

Mondo 30.11.2016
Premijer Aleksandar Vučić rekao je u Vršcu da je izuzetno ponosan na radnike koncerna Hemofarm koji su vredni, stručni, marljivi i zadovoljni. Foto: tanjug/ rade prelic/ bk Vučić je rekao da radnici Hemofarma svoje zadovoljstvo poslom, firmom i time… »

Vesti dana »