Povezane vesti

Govori najbolji fudbaler sveta: Ja i Mesi u istom timu? Bilo bi interesantno… Ja bih bio bolji, ali on nije daleko

Govori najbolji fudbaler sveta: Ja i Mesi u istom timu? Bilo bi interesantno… Ja bih bio bolji, ali on nije daleko

Mozzart sport 13.12.2016
Kristijano Ronaldo dao veliki intervju povodom osvajanja četvrte Zlatne lopte u karijeri. Kao što se i očekivalo, kao što je i procurilo u medijima pre nekoliko dana, Kristijano Ronaldo je najbolji igrač sveta za 2016. godinu! Može FIFA da pravi… »
''Zlatna lopta'' - Da li je uvek bila u pravim rukama i ko je sve bio oštećen do sada?!

''Zlatna lopta'' - Da li je uvek bila u pravim rukama i ko je sve bio oštećen do sada?!

Sportske.net 13.12.2016
''Zlatna lopta'' je ove godine dobila svog novog/starog vlasnika, i moglo bi se reći da je očekivano i zasluženo bilo da je osvoji Kristijano Ronaldo. Ipak, da li je tako bilo i prethodnih godina? Dodela nagrade za najboljeg igrača sveta u svakoj… »
Hadži: Ronaldo je kao Đoković, Mesi kao Federer!

Hadži: Ronaldo je kao Đoković, Mesi kao Federer!

Vesti online 13.12.2016
Velikan rumunskog fudbala Georgi Hadži, koji je u karijeri igrao za madridski Real i Barselonu, imao je neobično poređenje za dvojicu najboljih igrača sveta. - Fudbaleri nisu glumci. Vi možete napraviti film i gledati ga sto puta. Ali kod igrača je… »
Zvuči kao fantazija: Kristijano Ronaldo i Leo Mesi u istom timu? (foto) (video)

Zvuči kao fantazija: Kristijano Ronaldo i Leo Mesi u istom timu? (foto) (video)

Hot sport 13.12.2016
Nakon što je po četvrti put odabran za najboljeg igrača sveta, Kristijano Ronaldo je blago "pecnuo" sjajnog Argentinca. Lionel Mesi je u dosadašnjoj karijeri osvojio pet nagrada za najboljeg igrača sveta, ali Ronaldo je siguran da bi rezultat bio… »
"Ronaldo je kao Đoković, Mesi kao Federer"

"Ronaldo je kao Đoković, Mesi kao Federer"

Mondo 13.12.2016
Velikan rumunskog fudbala Georgi Hadži imao neobično poređenje za dvojicu najboljih igrača sveta. Foto: Guliver/Getty images/Elsa/Denis Doyle Zlatna lopta Frans fudbala otišla je u ruke Kristijanu Ronaldu. On je tako četvrti put u karijeri poneo tu… »
Zna se broj 1: Ronaldo je Novak, Mesi kao Federer!

Zna se broj 1: Ronaldo je Novak, Mesi kao Federer!

Sportal blic 13.12.2016
Kristijano Ronaldo je Novak Đoković, a Leo Mesi - Rodžer Federer. Foto: Reuters Novak Đoković Dvojicu najboljih fudbalera današnjice u kožu teniskih asova, i obrnuto, stavio je legendarni fudbaler George Hadži. - Mesi je veoma kreativan, poseduje… »

Vesti dana »