Povezane vesti

Ko će sve u trku za mesto na Andrićevom vencu?

Ko će sve u trku za mesto na Andrićevom vencu?

RTS 28.12.2016
Republička izborna komisija priprema se za predsedničke izbore koji će se održati na proleće sledeće godine. Za njih je ranije predviđeno oko milijardu i dvesta miliona dinara, i to na osnovu procena izborne komisije da će biti 15 predsedničkih… »
Jovanović: Ambicija Nikolića je da prisili Vučića da ga podrži

Jovanović: Ambicija Nikolića je da prisili Vučića da ga podrži

RTS 28.12.2016
Pismo ruskog predsednika Vladimira Putina predsedniku Srbije Tomislavu Nikoliću deo je predizborne kampanje koju Nikolić na podmukli način vodi sa ambicijom da prisili Aleksandra Vučića da podrži njegovu kandidaturu na predstojećim predsedničkim… »
Torpedovanje: Jovanović o Jeremiću i Jankoviću

Torpedovanje: Jovanović o Jeremiću i Jankoviću

Mondo 28.12.2016
Čedomir Jovanović hoće da razgovara o zajedničkom kandidatu opozicije, ali da to ne bude ni Saša Janković niti Vuk Jeremić. Foto: Printscreen/YouTube Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović spreman je za razgovor o zajedničkom… »
Jovanović: Ja sam spreman da pružim ruku Izetbegoviću, Tačiju, Plenkoviću

Jovanović: Ja sam spreman da pružim ruku Izetbegoviću, Tačiju, Plenkoviću

Pravda 28.12.2016
Liberalno-demokratska partija odlučiće do kraja januara kako će nastupiti na predsedničkim izborima i ukoliko istovremeno budu i parlamentarni o politici i savezu koji će praviti na tim izborima, jer je tako nešto neophodno, kaže lider stranke… »
Janković i Jeremić nemaju našu podršku

Janković i Jeremić nemaju našu podršku

Politika 28.12.2016
Saši Jankoviću potrebno je mnogo više od njegove želje da bude predsednik Srbije, potrebna je jasna politika, koju nema, osim konflikta sa Vučićem, što nije dovoljno. Liberalno-demokratska partija odlučiće do kraja januara kako će nastupiti na… »
Rešio da uđe u neizvesnu trku: Toma iz inata sam sebe kandiduje

Rešio da uđe u neizvesnu trku: Toma iz inata sam sebe kandiduje

Pravda 28.12.2016
Šef države Tomislav Nikolić zainatio se da osvoji još jedan predsednički mandat po svaku cenu. Gotovo je izvesno da će on ući u predsedničku trku, pa čak i ako ga ne podrži Aleksandar Vučić i Srpska napredna stranka! U tom slučaju, na izbore… »
Vučić: Nikolić je radio pristojno

Vučić: Nikolić je radio pristojno

Danas 27.12.2016
Predsednik Vlade Aleksandar Vučić izjavio je večeras da još nisu zakazani stranački organi na kojima će biti doneta odluka o predsedničkom kandidatu SNS, a istakao je da poštuje dosadašnji rad predsednika Tomislava Nikolića i da bi voleo da… »
LDP: Putinovo pismo Nikoliću direktna pretnja Srbiji

LDP: Putinovo pismo Nikoliću direktna pretnja Srbiji

Blic 27.12.2016
Pismo koje je ruski predsednik Vladimir Putin uputio predsedniku Srbije Tomislavu Nikoliću predstavlja direktnu pretnju Srbiji i najavljuje nedopustivo mešanje Rusije u predstojeće izbore, ocenio je danas lider Liberalno demokratske partije (LDP)… »

Vesti dana »