Povezane vesti

Bora Čorba: Kajem se!

Bora Čorba: Kajem se!

Vesti online 28.12.2016
U emisiji "Pinkove zvezde" jedan o članova žirija je bio uočljiviji od ostalih. Svi koji su gledali tu emisiju znaju da su neizostavni delovi iste svađe, skandali, plač... Ovog puta, roker, Bora Đorđević, zvani Bora Čorba, je preterao. Naime, dok… »
Izvinjenje: Bio sam pijan (video)

Izvinjenje: Bio sam pijan (video)

Mondo 28.12.2016
Bora Đorđević se oglasio saopštenjem nakon incidenta na snimanju Pinkovih zvezda. Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Bora Đorđević Frontmen Riblje Čorbe ponašao se čudno na snimanju Pinkovih zvezda, što je dovelo do burnih reakcija javnosti. Bora… »
Bora Đorđević ipak priznao: Bio sam pijan na snimanju Pinkovih zvezda! Žao mi je što sam lagao

Bora Đorđević ipak priznao: Bio sam pijan na snimanju Pinkovih zvezda! Žao mi je što sam lagao

Svet & Skandal 28.12.2016
Bora Đorđević je od prošle subote ponovo deo žirija muzičkog šou-programa Pinkove zvezde, a ono što je privuklo veliku pažnju jeste to što je muzičar došao u alkoholisanom stanju i usput sam sebi izvadio zub! Na pitanje zašto je bio pijan kad… »
Izvinjava se zbog pijanstva: Bora Đorđević: Priznajem, prekinuo sam lečenje od alkoholizma!

Izvinjava se zbog pijanstva: Bora Đorđević: Priznajem, prekinuo sam lečenje od alkoholizma!

Blic 28.12.2016
Bora Đorđević izvinio se zbog neprikladnog ponašanja u emisiji "Pinkove zvezde" koja je emitovana u subotu 24. decembra, gde je bio gostujući član žirija, i na kojoj se pojavio u alkoholisanom stanju. Slavnu muzičar i frontmen grupe Riblja čorba… »
Nastavlja sa lečenjem: Bora Đorđević se izvinjava što je bio pijan na snimanju Pinkovih zvezda

Nastavlja sa lečenjem: Bora Đorđević se izvinjava što je bio pijan na snimanju Pinkovih zvezda

Kurir 28.12.2016
Bora Đorđević je od prošle subote ponovo deo žirija muzičkog šou-programa "Pinkove zvezde", gde je već na prvom snimanju napravio skandal. Rok pevač je bio pijan tokom snimanja, što su gledaoci imali prilike da vide. Đorđević je čak i sam… »

Vesti dana »