Povezane vesti
Tuga: Nakon duže bolesti preminuo novinar Radivoje Gutić
BK TV 03.01.2017
Tuga do neba! U Trebinju je sinoć, nakon duže bolesti preminuo novinar Radivoje Gutić (56), dugogodišnji dopisnik beogradskih Večernjih novosti iz Hercegovine. Gutić je do 1991. godine bio šef dopisništva ovog dnevnog lista u Mostaru. Otac je… »
Nakon duže bolesti preminuo novinar Radivoje Gutić
Blic 03.01.2017
U Trebinju je sinoć, nakon duže bolesti preminuo novinar Radivoje Gutić (56), dugogodišnji dopisnik beogradskih Večernjih novosti iz Hercegovine. Gutić je do 1991. godine bio šef dopisništva ovog dnevnog lista u Mostaru. Otac je četovoro… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi: Topom ste udarili na našu ljubav i empatiju – ko ste vi?
RTS pre 1 satjoš 31 povezana

(VIDEO) Snimak dronom okupljenih na Novom Beogradu: Nepregledna, kilometarska kolona ljudi
N1 Info pre 9 satijoš 9 povezanih

Švajcarske novine NZZ: Vučić je sve bespomoćniji, ne zna kako da zaustavi proteste
Novi magazin pre 7 satijoš 12 povezanih

"Ljudi su me gazili, a spaljena tela su bila svuda": Jeziva ispovest Marije koja je preživela horor u Kočanima: Po bolnicama očajnički traži sestru
Blic pre 8 minutajoš 233 povezane

Advokat Terzić podneo krivičnu prijavu zbog sumnje da su „ministarstva sile“ sinoć upotrebila zvučni top
Nova pre 8 minutajoš 71 povezana