Повезане вести
ВИДЕО: Почео фестивал ледених скулптура
Радио 021 05.01.2017
Један од највећих светских фестивала ледених скулптура почео је данас у Харбину на североистоку Кине. Фестивал који је прошле зиме привукао више од милион посетилаца, обухвата традиционалну израду фигура од леда и снега као и… »
Фестивал ледених скулптура на североистоку Кине (ВИДЕО)
Бета 05.01.2017
Један од највећих светских фестивала ледених скулптура почиње данас у Харбину на североистоку Кине. Фестивал који је прошле зиме привукао више од милион посетилаца, приказује традиционалну израду фигура од леда и снега као и… »
Харбин намерно окован ледом!
РТС 05.01.2017
Фестивал леда данас почиње у једном од најхладнијих градова у Кини, Харбину, на ком ће бити изложене и скулптуре од леда прављене по узору на неке од најпознатијих светских знаменитости. На фестивалу који ће трајати до краја… »
Вести дана »

Стиже септембарски ролеркостер: Температура опет скаче до 30 степени, а од овог датума продире хладан ваздух са атлантика
Блиц пре 1 сатјош 7 повезаних