Povezane vesti
Ima li Erdogan opoziciju?
Vesti online 09.01.2017
Očekuje se da će za dve nedelje turski Parlament u Ankari završiti započetu raspravu o setu ustavnih amandmana, čijim bi usvajanjem trebalo da se poveća izvršna vlast predsednika Redžepa Tajipa Erdogana, kao i to da mu se omogući da se i posle… »
Protest zbog promene ustava: Turci ne žele veću moć Erdogana, policija upotrebila suzavac (foto)
Blic 09.01.2017
Turska policija upotrebila je danas suzavac i vodene topove da bi rasterala stotine ljudi koji su se okupili na demonstracijama protiv planiranih izmena ustava koje predviđaju proširenje izvršne vlasti predsednika Redžepa Tajipa Erdogana. Na proteste su… »
Turska: Parlament o povećanju izvršne vlasti Erdoganu
Slobodna Evropa 09.01.2017
Turski parlament započeo je danas raspravu o setu ustavnih amandmana kojima bi trebalo da se poveća izvršna vlast predsednika Redžepa Tajipa Erdogana, kao i da se omogući da se još dva puta kandiduje za predsednika, prenosi AP. Prema očekivanjima… »
Vesti dana »

"Izdavaćemo hitna upozorenja": Rhmz se oglasio zbog nevremena koje se sutra očekuje u Srbiji
Mondo pre 1 satjoš 31 povezana

Petogodišnje dete iz Srbije povređeno na letovanju u Grčkoj, sumnja se na ujed vuka
Danas pre 38 minutajoš 20 povezanih

Srpkinja bez sreće: Gardaševićevoj izmaklo finale na Svetskom prvenstvu
Večernje novosti pre 22 minutajoš 37 povezanih