Povezane vesti
Video: Zaleđeni Dunav u Budimpešti
Al Jazeera 11.01.2017
Snimci dronom prikazuju zaleđenu rijeku Dunav i komade leda koji plove kroz Budimpeštu. Mađarske vlasti zabranile su u utorak plovidbu Dunavom zbog rizika od plutajućeg leda. Snimci dronom prikazuju zaleđenu rijeku Dunav i komade leda koji plove kroz… »
Val hladnoće u Evropi odnio više od 60 života
Al Jazeera 11.01.2017
Očekuje se da temperatura narednih dana u nekim dijelovima Evrope dosegne minus 40. Hladni talas koji je zadesio Europu posljednjih dana odnio je više od 60 žrtava, najviše u Poljskoj, Rumuniji i balkanskim državama. Od utorka je u Poljskoj šest ljudi… »
Pomor od hladnoće: Više od 60 žrtava u Evropi
Kurir 11.01.2017
U poslednja 24 sata u Poljskoj je šest ljudi umrlo od smrzavanja, a zvaničnici kažu da se broj žrtava smrzavanja od 1. novembra 2016. godine popeo na 71. EVROPA - Hladni talas koji je zadesio Evropu poslednjih dana odneo je više od 60 žrtava, najviše u… »
Vesti dana »

'Sledeći put u Moskvi': Putin Trampu posle susreta koji nije doneo mir Ukrajini
BBC News pre 1 satjoš 18 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Beta pre 4 satijoš 9 povezanih

„Koga čuvate“ i „idite na Kosovo“ – parole su demonstranata policiji ispred sedišta leskovačkih naprednjaka
Jugmedia pre 4 satijoš 4 povezane

Dačić: "38 lica uhapšeno, povređeno 6 policajaca, demonstranti došli s namerom da povrede policajce"
Telegraf pre 4 satijoš 4 povezane