Povezane vesti

Abraham Frimpong: Pamtim letošnjih 2:2 na Marakani!

Abraham Frimpong: Pamtim letošnjih 2:2 na Marakani!

Hot sport 16.01.2017
Crvena zvezda je od danas jača za štopera. Abraham Frimpong se pridružio svojim saigračima na pripremama u Kopru. Frimpong je u bazu Crvene zvezde stigao tokom treninga, tako da nije uzeo učešća u njemu. U međuvremenu je zadužio opremu Crvene… »
Frimpong se priključio pripremama Zvezde u Sloveniji: Znam da sam došao u najveći klub na ovim prostorima

Frimpong se priključio pripremama Zvezde u Sloveniji: Znam da sam došao u najveći klub na ovim prostorima

Večernje novosti 16.01.2017
Upoznat sam sa ovom ligom i znam sve što je potrebno. Mislim da ću se dobro snaći ovde. Odlikuju me dobri startovi, a takođe sam dobar na lopti - rekao je Abraham. Fudbaler Crvene zvezde Abraham Frimpong priključio se danas saigračima na pripremama… »
Zvezdino pojačanje stiglo u Kopar

Zvezdino pojačanje stiglo u Kopar

Mozzart sport 16.01.2017
Crveno-beli tabor jači za doskorašnjeg štopera Napretka Abrahama Frimponga. Novi štoper Crvene zvezde Abraham Frimpong pridružio se saigračima na prvom delu priprema u Sloveniji. Defanzivac iz Gane je stigao tokom treninga crveno-belih, pa nije… »
Frimpong se pridružio saigračima na Zvezdinim pripremama

Frimpong se pridružio saigračima na Zvezdinim pripremama

Sportal blic 16.01.2017
Novi štoper Crvene zvezde, Abraham Frimpong, pridružio se saigračima na pripremama u Kopru. Foto: FK Crvena zvezda / Promo Abraham Frimpong Frimpong je u bazu Crvene zvezde stigao tokom treninga, tako da nije uzeo učešća u njemu. U međuvremenu je… »

Vesti dana »