Povezane vesti

Dara Bubamara sedi u Aleksandrinoj stolici: Evo i zbog čega

Dara Bubamara sedi u Aleksandrinoj stolici: Evo i zbog čega

Tračara 16.01.2017
Velika prašina podigla se nakon što je na mesto Dare Bubamare, koja je operisala slepo crevo, došla Maja Nikolić, zbog čega je, revoltirana tom odlukom, Aleksandra Radović napustila (privremeno) mesto članice žirija Pinkovih zvezda. Dara se nakon… »
Dara insistirala da sedi na Aleksandrinom mestu u “Pinkovim zvezdama”, ovo je razlog!

Dara insistirala da sedi na Aleksandrinom mestu u “Pinkovim zvezdama”, ovo je razlog!

Svet & Skandal 16.01.2017
Dara Bubamara vratila u crvenu stolicu “Pinkovih zvezda”, a ono što je interesantno jeste da je tražila da sedi upravo na mestu na kom je sedela Aleksandra Radović. “Sedim na Aleksandrinom mestu, ja sam insistirala. Htela sam da budem bliže… »
Pod jednim uslovom: Evo šta je Dara Bubamara tražila od produkcije pre povratka u Pinkove zvezde

Pod jednim uslovom: Evo šta je Dara Bubamara tražila od produkcije pre povratka u Pinkove zvezde

Blic 16.01.2017
Pevačica Dara Bubamara oporavila se operacije slepog creva, a za povratak u žiri Pinkovih zvezda imala je jedan uslov. Dok je Dara bila odsutna, desile su se neke promene, tako je na mesto Aleksandre Radović, sa kojom je Dara imala nekoliko burnih… »
(Foto) Dara se vraća u pinkove zvezde: Zanemećete kada čujete šta je tražila od produkcije!

(Foto) Dara se vraća u pinkove zvezde: Zanemećete kada čujete šta je tražila od produkcije!

Kurir 16.01.2017
Dara Bubamaru, posle kraćeg odsustva, ponovo ćemo gledati kao članicu žirija “Pinkovih zvezda“. Dara je imala jedan zahtev od produkcije. Ona je tražila da sedi na mestu gde je sedela Aleksandra Radović. Foto: Printskrin/Instagram "Dara je… »

Vesti dana »