Povezane vesti
Ćupričanin pao sa 163 kila duvana
OK radio 23.01.2017
Kod naplatne rampe na ulazu u Vranje carinici su tokom vikenda u tzv. „dubinskim kontrolama“ zaplenili 163 kilograma rezanog duvana, saopštila je Uprava carina. Carinici su zajedno sa policijom zaustavili automobil „Opel kadet“ ćuprijskih registarskih… »
Preko 160 kilograma rezanog duvana skrivano u šupi i automobilu
Jugmedia 23.01.2017
VRANJE- Carinici su tokom vikenda u Vranju, u takozvanim „dubinskim kontrolama“ u dve akcije zaplenili 163 kilograma rezanog duvana. Prva zaplena obavljena je u subotu na naplatnoj rampi na ulazu u Vranje. Uz asistenciju policije zaustavljen je „Opel… »
Vesti dana »
Crvena zvezda ima +7 u Superligi Srbije: Kostov i Enem pobegli Partizanu na tabeli
Mondo pre 42 minutajoš 37 povezanih
MMF očekuje ubrzanje rasta Zapadnog Balkana: EU integracije, produktivnost i neizvesnost kao ključni izazovi regiona
Biznis.rs pre 3 satajoš 27 povezanih
Sve gori na Bliskom istoku: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (foto/video)
Večernje novosti pre 7 minutajoš 66 povezanih




