Povezane vesti
Gde će Lepa prvi put da leži sama? U grobu!
Vesti online 09.02.2017
Čuvena pevačica Lepa Lukić je, gostujući u emisiji "Magazin In" govorila i o manje poznatoj strani njene ličnosti, odnosno o tome kakve je veze imala s muškarcima i kako je znala da pati kad bude ostavljena. Nije to prošlo i bez malo šaljive… »
Lepa Lukić šokirala: U grobu ću ležati sama
Kurir 09.02.2017
Pevačica Lepa Lukić dotakla se teme ljubavnog života i otkrila da je u ljubavi uvek gledala da bude strastvena i zbog toga je često znala da pati kada je muškarac ostavi. Ona kaže da ne želi da kada umre na njenom spomeniku piše od kada do kada je… »
Vesti dana »

Traže pritvor za 10 osoba zbog katastrofe u Kočanima: Tužilaštvo Severne Makedonije napravilo poseban tim za procesuiranje nesreće
Večernje novosti pre 4 satijoš 13 povezanih

Sva komunikacija se snima: Ivica Dačić još jednom demantovao da je na protestu u Beogradu korišćen "zvučni top": Evo šta kaže o vozilu za koje se priča da je prevozilo ovo oružje
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

„Da se utvrdi šta se tačno dogodilo tokom 15 minuta tišine na protestu“: Naložilo OJT u Beogradu
Danas pre 8 satijoš 1 povezana