Povezane vesti
Smrt preti 20 miliona gladnih ljudi
Politika 21.02.2017
Više od 1,4 miliona mališana u Nigeriji, Somaliji, Južnom Sudanu i Jemenu neće preživeti sledećih šest meseci ako svet hitno ne pomogne, upozoravaju agencije UN Više od 270.000 mališana je ozbiljno neuhranjeno. Više od 20 miliona ljudi i 1,4 miliona… »
Unicef: Skoro milion i po dece moglo bi da umre od gladi
RTS 21.02.2017
Unicef upozorava da bi približno milion i 400 hiljada dece ove godine moglo da umre od gladi u Nigeriji, Somaliji, Jemenu i Južnom Sudanu. Ujedinjene nacije istovremeno navode da je prvi put posle šest godina proglašena glad u jednoj zemlji, a to je… »
Od gladi može umrijeti 1,4 miliona djece
Al Jazeera 21.02.2017
Skoro 1,4 miliona djece moglo bi ove godine da umre od gladi u Nigeriji, Somaliji, Jemenu i Južnom Sudanu, upozorio je UNICEF. Skoro 1,4 miliona djece moglo bi ove godine da umre od gladi u Nigeriji, Somaliji, Jemenu i Južnom Sudanu, upozorio je UNICEF… »
Vesti dana »
Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 23. februara do 1. marta)
Pressek pre 2 satajoš 30 povezanih
Udruženja poljoprivrednika u blokadama od utorka pojačavaju protest
Serbian News Media pre 1 satjoš 22 povezane
Apostolović: Zbog Mrdićevih zakona ništa od klastera tri u pregovorima sa EU
Beta pre 3 satajoš 18 povezanih
Danska evakuisala američkog vojnika iz podmornice blizu Grenlanda i prebacila ga u bolnicu
Danas pre 2 satajoš 22 povezane
Srbin o čijem nokautu bruji Amerika otkrio: "Razgovarao sam sa Trampom, dolazim u Beograd"
Nova pre 1 satjoš 25 povezanih



