Povezane vesti

Kazins: "Kukavički potez Divca i Ranadiva!"

Kazins: "Kukavički potez Divca i Ranadiva!"

Sportske.net 25.02.2017
Popularni "Bugi" je u poslednjim trenucima roka za razmene završio u Pelikansima, smatra da se uprava Kingsa kukavički ponela prema njemu. Od kako je trejd obavljen, Kazins nije govorio sa generalnim menadžerom Kingsa Vladem Divcem, kao ni sa vlasnikom… »
NBA as žestoko napao Divca!

NBA as žestoko napao Divca!

Vesti online 25.02.2017
Ne stišava se bura posle trejda Demarkusa Kazinsa iz Sakramento Kingsa u Nju Orleans Pelikanse. Za taj spektakularni transfer krivac je Vlade Divac, generalni menadžer tima iz Kalifornije. Popularni "Bugi" prvo nije hteo da se javi Srbinu na telefon, a… »
Bugi udara nisko: Kazins uvredio Divca kao niko pre: On je kukavica!

Bugi udara nisko: Kazins uvredio Divca kao niko pre: On je kukavica!

Sportal blic 24.02.2017
Demarkus Kazins udara nisko... Ne može NBA igrač da se pomiri sa činjenicom da je iz Sakramenta trejdovan u Nju Orleans Pelikanse. Ovoga puta na udaru snažnog centra našao se čelnik “kraljeva” Vlade Divac. Foto: Tanjug/AP Demarkus Kazins Da li… »
Kazins prozvao Srbina: Divac je kukavica, znam kako su oterali i Melouna

Kazins prozvao Srbina: Divac je kukavica, znam kako su oterali i Melouna

Večernje novosti 24.02.2017
To što je uradio je kukavički potez i siguran sam da bih sad od njega dobio neki kukavički odgovor. A, viđao sam da rade ovakve stvari i ranije, kaže Kazins. Bivši igrač Sakramenta Demarkus Kazins ne može da se pomiri sa trejdom u Nju Orleans, pa… »

Vesti dana »