Povezane vesti
Proterali 250.000 Srba, a sad traže ratnu odštetu!
Večernje novosti 03.03.2017
Sramni prohtevi Prištine, koja najavljuje da će tražiti nove teme briselskog dijaloga sa Beogradom. Albanci traže i otvaranje arhiva bivše JNA. U NASTAVKU dijaloga sa Beogradom u Briselu, Priština će zatražiti da se na stolu nađu teme: nadoknada… »
Mustafa: Tražićemo nadoknadu ratne štete od Srbije
RTS 03.03.2017
Kosovski premijer Isa Mustafa najavio je da će jedno od pitanja u nastavku dijaloga Beograda i Prištine biti o nestalim osobama, ali i o nadoknadi ratne odštete, te da će tražiti otvaranje arhive bivše JNA, prenela je RTK. Takođe, najavio je da će… »
Priština traži otvaranje arhiva
Danas 03.03.2017
Kosovski premijer Isa Mustafa izjavio je za Radio TV Kosova (RTK) da će Priština tražiti garancije od Evropske unije da će Srbija pružiti precizne informacije o nestalima i lokacijama masovnih grobnica, kao i otvaranje arhiva Jugoslovenske narodne… »
Vesti dana »

MUP: Policija u Kragujevcu zaplenila veću količinu opreme za "studente u blokadi"
Insajder pre 1 satjoš 3 povezane

"Slavili su se Mladenci, a onda je pronađeno telo devojčice": Radnik obezbeđenja za "Blic" otkrio detalje užasa na Savskom keju (foto)
Blic pre 4 satijoš 4 povezane

Student Ekonomskog fakulteta u Nišu ponovo priveden, nakon današnjeg Vučićevog „upozorenja“ policajcima i tužiocima
Danas pre 3 satajoš 1 povezana