Kancelarija: Još pet skupova do završetka unutrašnjeg dijaloga o Kosovu
Novi magazin 28.03.2018 | Beta
![Kancelarija: Još pet skupova do završetka unutrašnjeg dijaloga o Kosovu](https://nstatic.net/img/logo/s/novi-magazin.png)
U okviru unutrašnjeg dijaloga o Kosovu, koji je inicirao predsednik Srbije, biće održano još pet okruglih stolova, izjavio je danas zamenik direktora Kancelarije za Kosovo i Metohiju Dušan Kozarev.
Kozarev je u izjavi za agenciju Beta podsetio da je juče održan 26. okrugli sto, u organizaciji Kulturno prosvetne zajednice. Prvi okrugli sto održan je 31. oktobra prošle godine. Do sada su svoje viđenje rešenja kosovskog problema izneli pravnici, profesori univerziteta, naučnici sa instituta društvenih i humanističkih nauka, umetnici, sveštenici SPC, sociolozi, ekonomisti, filozofi, privrednici, predstavnici sportskih udruženja, medicinskih