Док се на острву води полемика око Јокановића, Гробари имају решење: Навијачи Партизана овим видеом послали јаку подршку тренеру Фулама! (видео)
Курир 30.10.2018

Док се на Оствру води полемика око тога да ле ће Славиша Јокановић остати на клупи Фулама, огласили су се Гробари који су му поручили да ће у Партизану за њега увек бити места.
Након прве полусезоне у којој је под Мирославом Ђукићем Партизан освојио титулу јесењег првака, и именовања Мирослава Ђукића за селектора националног тима Србије, управа Партизана на челу са тадашњим председником Томиславом Караџићем, именовала је Славишу Јокановића за тренера ФК Партизан. Поред освајања дупле круне у сезони 2007/08, Славиша Јокановић је и у следећој сезони наставио са освајањем трофеја, тако да је Партизан први пут у