Delije i dalje žele da ugase sve navijačke grupe u Srbiji: Poslednja dva udarca i paljenje zastave su najbolji dokaz! (video)

Telegraf 14.03.2019
Delije i dalje žele da ugase sve navijačke grupe u Srbiji: Poslednja dva udarca i paljenje zastave su najbolji dokaz! (video)

Poslednje dve superligaške utakmice na Marakani protiv Vojvodine i Zemuna iskorišćene su za podsećanje na navijačku dominaciju

Delije su u poslednje dve godine izvele veliki broj akcija koje su bile kobne ili su umalo bile kobne za mnoge protivničke grupacije, a svaka prilika iskorišćena je da se to demonstrira na Marakani. Pristalice Crvene zvezde su se jednog držale kao glavnog - faktor iznenađenja je bio njihov glavni adut, uz dobru organizovanost i sigurnu brojnost. U većem broju slučajeva su znali tačno kada i kako da pristupe akcijanju kako bi ostvarili cilj i

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »