Ljubomiru i Sunčici su rekli da im je dete umrlo 1986. a onda su počeli da kopaju dublje i došli do uznemirujućih saznanja!
Alo 24.05.2019 | Telegraf/ N. M.
Ljubomir i Sunčica Trojanović iz Vranja sumnjaju da im je davne 1986. godine beba ukradena iz porodilišta u ovom mestu, a ne da je preminula, kako im je onda rečeno.
Ljubomir i Sunčica Trojanović iz Vranja sumnjaju da im je davne 1986. godine beba ukradena iz porodilišta u ovom mestu, a ne da je preminula, kako im je onda rečeno. O svom slučaju rešili su i da javno progovore nakon toliko godina istrage, prikupljanja dokaza i ćutanja. - Čitava frka koja se ovih dana digla u javnosti oko ukradenih beba samo je zamajavanje, predstava za ljude. Nisam optimista u rešavanju bebi afera, sve se čini da se slučajevi