Haradinajeva žena ispratila muža u Hag pa se oglasila na fejsu: Evo šta mu je poručila dok je on leteo ka sudu za stravične zločine koje je učinio Srbima (foto)
Kurir 23.07.2019
![Haradinajeva žena ispratila muža u Hag pa se oglasila na fejsu: Evo šta mu je poručila dok je on leteo ka sudu za…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Supruga Ramuša Haradinaja, Anita Mucaj, oglasila se na Fejsbuku gde je objavila pismo svom suprugu nedugo pre njegovog odlaska u Hag.
Ona je poručila da je "napad najbolja odbrana". - Konzistentnost i stabilnost, vaša sposobnost donošenja odluka i verovanje u principe su ono što te definiše. Zbog toga se neki osećaju malim, zbog toga predstavljaš pretnju po njih. Ne kaže se uzalud da je napad najbolja odbrana. Uvek si imao, i imaćeš ljude koji ti čuvaju leđa i to je najveća moć koju jedan vođa može da ima - napisala je ona između ostalog na Fejsbuku. View this post on Instagram #11vjetshtet